Lubisz lody: zgłoś do konkursu swoje miasto oraz ulubioną lodziarnię i wygraj lodową ucztę!

Kopiuj tekst

Lubisz lody: zgłoś do konkursu swoje miasto oraz ulubioną lodziarnię i wygraj lodową ucztę!

Opublikowany

Wybieramy miasto i miejsce, w którym są najlepsze lody i promujemy lody borówkowe. Konkurs jest organizowany w ramach kampanii „Lato z borówkami”.  Przed nami szczyt sezonu na borówki. Owoce są teraz najlepsze i jest ich najwięcej. Wiele lodziarni w całej Polsce ma je już w swojej ofercie. Wybierzmy i doceńmy te najsmaczniejsze! 

1. PL-2000Xx1600.jpg
Lodowi rzemieślnicy lubią owoce jagodowe, nasze truskawki, maliny, porzeczki, a w sierpniu borówki. Dobre lody są w pełni naturalne, czuć w nich owoce. Nie ma w nich konserwantów i sztucznych barwników. Mają charakterystyczną konsystencję, są gęste, powiedzielibyśmy bogate. Nie są bowiem tak napowietrzone jak te produkowane przemysłowo. O smaku decyduje jakość używanych składników i oryginalność receptur. Doceńmy pasje i kreatywność ludzi, którzy tworzą wspaniałe receptury.
LODY-WYDARZENIE -1-100.jpg

Co można wygrać?

Nagrodzimy osobę lub osoby, które pierwsze w komentarzu pod postem konkursowym zgłosiły zwycięskie miasto i zwycięskie miejsce.

Nagrodzimy trzy osoby, które ① pierwsze w komentarzu pod postem konkursowym zgłosiły zwycięskie miasto, ② zwycięskie miejsce lub ③ podadzą najsmaczniejsze uzasadnienie swojej kandydatury. Nagrodą będą borówkowe koszulki oraz zaproszenie na lody w formie vouchera na 10 gałek lodów dostępnych w zwycięskiej lodziarni w dniu odbierania nagrody. Voucher ważny będzie od 27 sierpnia do końca września 2018 r..
Fundacja wybierze zwycięzcę spośród miast i miejsc zgłoszonych przez konsumentów, na podstawie popularności mierzonej liczbą lajków pod postem konkursowym na platformie Facebook. Organizatorem konkursu jest Fundacja Promocji Polskiej Borówki. Organizator zobowiązuję się, do dnia 27 sierpnia 2018 r., poinformować zwycięzców konkursu o przyznaniu nagrody oraz sposobie jej przekazania.

Co trzeba zrobić by zgłosić swoje miasto i ulubioną lodziarnię w Konkursie?

Harmonogram i zasady Konkursu: 
  • 1/08  Otwarcie konkursu Wybieramy najlepsze lody borówkowe, na fanpage’u 1 lipca - Dzień Polskiej Borówki
  • W komentarzu pod postem konkursowym należy zgłosić miasto oraz miejsce. Przykład pierwszy: BYDGOSZCZ Kroczek Lody Naturalne. Przykład drugi: CZĘSTOCHOWA Czewskie Lody. Zgłaszając warto użyć fanpage lodziarni. Zgłaszajcie miejsca, w którym jedliście lody borówkowe lub takie, w których są znakomite lody i gdzie chcielibyście spróbować lodów o smaku borówkowym.
  • 2-17/08  Promocja Konkursu i promocja lodziarni, które udostępnią informacje o Konkursie i/lub będą promowały borówkowe smaki w swojej ofercie. Będziemy namawiać na lody i promować kategorie „lody rzemieślnicze”. Pokażemy co wyróżnia rzemieślnicze lody od produkcji koncernowej. Pokażemy przykłady kreatywności lodowych rzemieślników.
  • 18-26/08  Zaproszenie na degustacje. Trzeci weekend sierpnia oraz cały kolejny tydzień i weekend - to czas, w którym lodów o smaku borówkowym tradycyjne będzie najwięcej. Będziemy promować Konkurs oraz zapraszać na degustacje do miast i miejsc, które 18/08 będą prowadziły w Konkursie. Konkurs zakończymy w niedzielę 26/08 o godzinie 21:00. Zwycięzcę wybierze Fundacja Promocji Polskiej Borówki. Kluczowym kryterium będzie popularność mierzona liczba lajków pod postem konkursowym.
  • 27/08 Ogłoszenie zwycięzców na fanpage’u 1 lipca - Dzień Polskiej Borówki – miasta oraz miejsca, w którym można spróbować najlepszych lodów borówkowych. Nagrodą będą borówkowe specjały, borówkowe koszulki, sesja fotograficzna z wręczenia nagrody (28 lub 29/08) oraz promocja w mediach 30/08.
    Nagrodzimy również trzy osoby, które pierwsze w komentarzu pod postem konkursowym zgłosiły zwycięskie miasto, zwycięskie miejsce lub podadzą najsmaczniejsze uzasadnienie swojej kandydatury. Każdy nagrodzony otrzyma borówkowe koszulkę oraz zaproszenie na lodową ucztę (10 gałek).
  • 30/08  Promocja zwycięskiego miejsca i miasta na stronie partnera HaveaBite.in – wśród ludzi, którym zależy na dobrym jedzeniu i piciu w największych polskich miastach; w mediach lokalnych dla zwycięzcy oraz branżowych dla producentów borówek. Wspólne zaproszenie do lodziarni w całej Polsce na ostatni weekend wakacji i na wielkie święto lodów borówkowych w niedzielę 2/09!
  • 2/09  Międzynarodowy dzień lodów borówkowych!  😋🍦🙋‍♂️👫
Celem naszych działań jest wzrost popularności borówki wysokiej i jej walorów. Promocja kierowana jest do tych, którzy utożsamiają się z konkretnym miastem. Takie podejście preferuje rzemiosło.
Konkurs nie ma ograniczeń terytorialnych. Borówka jest uprawiana w całej Polsce. Sierpień to miesiąc największych zbiorów i tradycyjnie najlepszych cen. W sierpniu owoce mają najlepsze walory smakowe.
1 LIPCA - Dzień Polskiej Borówki to święto owocu borówki i data rozpoczęcia zbiorów. Polska przejęła w lipcu pozycję wiodącego dostawcy. 80% krajowej produkcji dociera do konsumentów na 4 kontynentach. W sierpniu cały świat kupuje w Polsce. Dlatego będzie to w jakimś sensie konkurs na najlepsze lody borówkowe lody na świecie.
Zapraszamy do udziału!

Oto post konkursowy: Wybieramy najlepsze lody borówkowe! 😋🍦🙋‍♂️👫🏅🥇


Źródło: Fundacja Promocji Polskiej Borówki

Opracowanie sfinansowano ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw w ramach realizacji przez Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw kampanii „Lato z borówkami”.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Konkurs lody borówkowe 2018 (1).jpg

grafika | 239 KB

Pobierz
Konkurs lody borówkowe 2018 (2).jpg

grafika | 245 KB

Pobierz
Konkurs lody borówkowe COVER (3).jpg

grafika | 403 KB

Pobierz
Konkurs lody borówkowe COVER (4).jpg

grafika | 463 KB

Pobierz
Konkurs lody borówkowe COVER (5).jpg

grafika | 268 KB

Pobierz
Konkurs lody borówkowe WYDARZENIE (6).jpg

grafika | 512 KB

Pobierz
Konkurs lody borówkowe POST (7).jpg

grafika | 823 KB

Pobierz
Konkurs lody borówkowe POST (8).jpg

grafika | 457 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
10 powodów, dla których pokochasz borówkę tego lata!

temu

Praktyczne informacje dla Konsumentów. Wydane w formie ulotki są dostępne dla Plantatorów. Zapraszamy do kontaktu. Wysyłamy po 100-200 sztuk by wesprzeć edukacje, degustacje, prezentacje, targi etc. 
Produkcja borówki jest bardzo wymagająca

temu

Borówka ma dobrą prasę. Z dietetycznego punktu widzenia nie ma słabych punktów. W mediach jest wiele informacji o jej walorach i stałej obecności w rankingach najzdrowszych owoców. Popularność i ilość sukcesów, w tym eksportowych, sprawia, że również jej produkcja postrzegana jest jako bezproblemowa. W czasie przygotowań do sezonu plantatorzy zwracają uwagę na to, że produkcja borówki jest bardzo wymagająca.
Borówka jest polska

temu

Polska czy amerykańska? - to chyba najczęstsze pytanie wśród konsumentów. Polscy plantatorzy nie zadają sobie tego pytania. W ramach kampanii „Lato z borówkami” chcą pokazać całoroczną pracę na plantacjach i siebie jako promotorów zdrowego stylu życia. To wszystko w zgodzie z trendami i wymaganiami w zakresie bezpieczeństwa żywności, tzw. traceability – pełnej identyfikowalności produktu od pola do półki. Jeśli o tym opowiadamy, polskość staje się oczywista.  
Plantatorzy borówki promują zdrowy styl życia

temu

Plantatorzy zapraszają na Dzień Polskiej Borówki, święto owocu i oryginalną uroczystość rozpoczęcia borówkowego sezonu. Sobota 30 czerwca 2018, o godzinie 11:00, na modnym Targu Śniadaniowym na Żoliborzu.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.