Konkurs na najlepsze lody borówkowe!

Kopiuj tekst

Konkurs na najlepsze lody borówkowe!

Opublikowany

Wybieramy miasto i miejsce, w którym są najlepsze lody borówkowe. Jako branża będziemy promować lody. Nikt tak nie stawia na jakość owoców jak lodowi rzemieślnicy. Wspólnie stawiamy na sierpień. Przed nami szczyt sezonu na borówki. Owoce są teraz najlepsze i jest ich najwięcej. Wiele lodziarni w całej Polsce ma już w swojej ofercie lody z borówką. Wybierzmy i doceńmy te najsmaczniejsze!  

1. PL-2000Xx1600.jpg
Lodowi rzemieślnicy lubią owoce jagodowe, nasze truskawki, maliny, porzeczki, a w sierpniu borówki. Dobre lody są w pełni naturalne, czuć w nich owoce. Nie ma w nich konserwantów, ani sztucznych barwników. Mają charakterystyczną konsystencję, są gęste, powiedzielibyśmy bogate. Nie są bowiem tak napowietrzone jak te produkowane przemysłowo. O ich smaku decyduje jakość używanych składników i oryginalność receptur. Doceńmy pasje i kreatywność ludzi, którzy tworzą wspaniałe receptury.
LODY-WYDARZENIE -1-100.jpg
Będziemy zapraszać, promować kreatywność rzemieślników i borówkę dla ochłody.
Konkurs trwa od 1 do 26 sierpnia. Zwycięzcę wybierze Fundacja Promocji Polskiej Borówki, wśród miast i miejsc zgłoszonych przez konsumentów, na podstawie popularności mierzonej liczbą lajków pod postem konkursowym na platformie Facebook. Nagrodą będą borówkowe specjały, koszulki, sesja fotograficzna oraz promocja w mediach z okazji kończącego wakacje Międzynarodowego dnia lodów borówkowych.
Harmonogram i zasady Konkursu: 
  • 1/08  Otwarcie konkursu Wybieramy najlepsze lody borówkowe, na fanpage’u 1 lipca - Dzień Polskiej Borówki
  • W komentarzu pod postem konkursowym należy zgłosić miasto oraz miejsce. Przykład pierwszy: BYDGOSZCZ Kroczek Lody Naturalne. Przykład drugi: CZĘSTOCHOWA Czewskie Lody. Zgłaszając warto użyć fanpage lodziarni. Zgłaszajcie miejsca, w którym jedliście lody borówkowe lub takie, w których są znakomite lody i gdzie chcielibyście spróbować lodów o smaku borówkowym.
  • 2-17/08  Promocja Konkursu i promocja lodziarni, które udostępnią informacje o Konkursie i/lub będą promowały borówkowe smaki w swojej ofercie. Będziemy namawiać na lody i promować kategorie „lody rzemieślnicze”. Pokażemy co wyróżnia rzemieślnicze lody od produkcji koncernowej. Pokażemy przykłady kreatywności lodowych rzemieślników.
  • 18-26/08  Zaproszenie na degustacje. Trzeci weekend sierpnia oraz cały kolejny tydzień i weekend - to czas, w którym lodów o smaku borówkowym tradycyjne będzie najwięcej. Będziemy promować Konkurs oraz zapraszać na degustacje do miast i miejsc, które 18/08 będą prowadziły w Konkursie. Konkurs zakończymy w niedzielę 26/08 o godzinie 21:00. Zwycięzcę wybierze Fundacja Promocji Polskiej Borówki. Kluczowym kryterium będzie popularność mierzona liczba lajków pod postem konkursowym.
  • 27/08 Ogłoszenie zwycięzców na fanpage’u 1 lipca - Dzień Polskiej Borówki - miasta oraz miejsca, w którym można spróbować najlepszych lodów borówkowych. Nagrodą będzie promocja 30/08 w mediach, sesja fotograficzna oraz torba borówkowych specjałów, soki, dżemy, borówkowe koszulki dla załogi (10).
    Nagrodzimy również 3 osoby, które: pierwsze w komentarzu pod postem konkursowym zgłosiły zwycięskie miasto, zwycięskie miejsce lub podadzą najsmaczniejsze uzasadnienie swojej kandydatury. Każdy nagrodzony otrzyma borówkową koszulkę oraz zaproszenie na lody, w formie vouchera na 10 gałek lodów dostępnych w zwycięskiej lodziarni w dniu odbierania nagrody. Voucher ważny od 27 sierpnia do 30 września 2018 r..
  • 30/08  Promocja zwycięskiego miejsca i miasta na stronie partnera HaveaBite.in – wśród ludzi, którym zależy na dobrym jedzeniu i piciu w największych polskich miastach; w mediach lokalnych dla zwycięzcy oraz branżowych dla producentów borówek. Wspólne zaproszenie do lodziarni w całej Polsce na ostatni weekend wakacji i na wielkie święto lodów borówkowych w niedzielę 2/09!
  • 2/09  Międzynarodowy dzień lodów borówkowych!  😋🍦🙋‍♂️👫
Celem naszych działań jest wzrost popularności borówki wysokiej i jej walorów. Promocja kierowana jest do tych, którzy utożsamiają się z konkretnym miastem. Takie podejście preferuje rzemiosło.
Konkurs nie ma ograniczeń terytorialnych. Borówka jest uprawiana w całej Polsce. Sierpień to miesiąc największych zbiorów i tradycyjnie najlepszych cen. W sierpniu owoce mają najlepsze walory smakowe.
1 LIPCA - Dzień Polskiej Borówki to święto owocu borówki i data rozpoczęcia zbiorów. Polska przejęła w lipcu pozycję wiodącego dostawcy. 80% krajowej produkcji dociera do konsumentów na 4 kontynentach. W sierpniu cały świat kupuje w Polsce. Dlatego będzie to w jakimś sensie konkurs na najlepsze borówkowe lody na świecie.
Zapraszamy do udziału!

Oto post konkursowy: Wybieramy najlepsze lody borówkowe! 😋🍦🙋‍♂️👫🏅🥇


Źródło: Fundacja Promocji Polskiej Borówki

Opracowanie sfinansowano ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw w ramach realizacji przez Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw kampanii „Lato z borówkami”.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Konkurs lody borówkowe_stopka (1).jpg

grafika | 245 KB

Pobierz
Konkurs lody borówkowe_stopka (2).jpg

grafika | 238 KB

Pobierz
Konkurs lody borówkowe_stopka (3).jpg

grafika | 242 KB

Pobierz
Konkurs lody borówkowe COVER (4).jpg

grafika | 268 KB

Pobierz
Konkurs lody borówkowe COVER (5).jpg

grafika | 463 KB

Pobierz
Konkurs lody borówkowe COVER (6).jpg

grafika | 403 KB

Pobierz
Konkurs lody borówkowe WYDARZENIE (7).jpg

grafika | 512 KB

Pobierz
Konkurs lody borówkowe WYDARZENIE (8).jpg

grafika | 611 KB

Pobierz
Konkurs lody borówkowe POST (9).jpg

grafika | 840 KB

Pobierz
Konkurs lody borówkowe POST (10).jpg

grafika | 654 KB

Pobierz
Konkurs lody borówkowe POST (11).jpg

grafika | 472 KB

Pobierz
Konkurs lody borówkowe POST (12).jpg

grafika | 867 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Warzywa i owoce powinny stanowić połowę tego, co jemy

temu

Owoce i warzywa awansowały na najważniejsze, pierwsze miejsce w Piramidzie Żywieniowej. Według Instytutu Żywności i Żywienia warzywa i owoce powinny stanowić co najmniej połowę tego, co jemy. To dlatego są ulubioną kategorią dietetyków. Niskie krajowe spożycie owoców i warzyw to jedna z podstawowych naszych wad żywieniowych.
Kęs za kęs, cios za cios

temu

Połowę tego, co jemy powinny stanowić warzywa i owoce. Wszyscy wiemy też, że warzywa i owoce są zdrowe [1]. I cóż robimy z tą wiedzą? Najczęściej nic nie robimy! Okazuje się, że zmiana nawyków jest dla nas tak trudna, że tylko 12% Polaków sięga kilka razy dziennie po warzywa, a 14% po owoce [2].
10 powodów, dla których pokochasz borówkę tego lata!

temu

Praktyczne informacje dla Konsumentów. Wydane w formie ulotki są dostępne dla Plantatorów. Zapraszamy do kontaktu. Wysyłamy po 100-200 sztuk by wesprzeć edukacje, degustacje, prezentacje, targi etc. 
Poland officially starts its 2018 blueberry harvest season

temu

July 1st is celebrated as Polish Blueberry Day. It is a fruit festival, a symbolic beginning of harvest in Poland and an opportunity to promote the unique qualities of the fruit which is a Polish export hit. Blueberry is an extremely valuable fruit, not only because of its taste but also due to its health qualities.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.