Maciek, 10 miesięcy

Kopiuj tekst

Maciek, 10 miesięcy

Opublikowany

Syn Eweliny i Adriana Chromińskich z miejscowości Karcze, gmina Zbuczyn, powiat Siedlecki, województwo mazowieckie. Kandydat w wyborach dziecka, które degustacją pierwszych borówek zainauguruje sezon 2018.

Maciek jest cudownym dzieckiem, pełnym energii i zadowolenia każdego dnia. Jest bardzo otwarty i nie boi się nowo poznanych osób. Ma piękne ciemne oczka, jak boróweczki.
Maciej Chromiński na Dzień Polskiej Borówki 2018 (5).jpg

Dlaczego Maciek powinien wygrać? 

Wybory z poprzedniego roku bardzo nam się podobały, ale Maciuś nie mógł wziąć jeszcze w nich udziału. Był już rok temu na fanpage'u 1 LIPCA - w brzuszku mamy. Bardzo nam zależy, aby to on, ze swoją piękną historią, w tym roku otrzymał prawo otwarcia sezonu.
19075087_783829541804683_1597645148_n.jpg

Skąd pochodzi Maciek, skąd te zdjęcia? 

Pierwszą część plantacji tata Maciusia założył z rodzicami. Pomysł uprawy borówki narodził się w 2013 roku, a już w 2014 na wiosnę powstała 2 hektarowa plantacja. Od 2 lat prowadzimy ją już sami i powiększamy plantację. W 2017 roku powiększyliśmy ją o kolejne 1,5 ha. Kiedyś prowadzona była uprawa pieczarek, jak również na bieżąco uprawa zbóż.
Plantacja w miejscowości Karcze, gmina Zbuczyn, powiat Siedlecki, mazowieckie. 4 letnia plantacja, ma 3,5 ha. Położna jest na końcu miejscowości, w oddali od zabudowań.
Maciej Chromiński na Dzień Polskiej Borówki 2018 (B).jpgMaciej Chromiński na Dzień Polskiej Borówki 2018 (A).jpgMaciej Chromiński na Dzień Polskiej Borówki 2018 (C).jpgnowe2.jpgMaciej Chromiński na Dzień Polskiej Borówki 2018 (1).jpgMaćko 2.jpg

Przepis na sukces rodziców Maćka

Ciężka praca, która odwdzięcza nam się pięknymi i smacznymi owocami.
Najtrudniejsze w uprawie jest umiejętne podcinanie, ciężka praca, wymagająca dużej wiedzy by plantacja corocznie obficie owocowała. Najciekawszy, zarazem najpiękniejszy, jest widok krzewów pełnych niebieskich owoców.

Życzenia u progu sezonu 2018

Pozdrawiamy pozostałych kandydatów. Wszystkim rodzicom życzymy, aby nie zapominali o dostarczaniu swoim dzieciom witamin, w codziennej diecie, w postaci borówek.
Plantatorom życzymy obfitych zbiorów i zadowolenia z uprawy. Konsumentom życzymy: smacznego! Aby jak najczęściej sięgali po nasze polskie smaczne i zdrowe owoce.

Jak pomóc Maćkowi zwyciężyć? 

Głosowanie odbywa się na fanpage'u 1 lipca - Dzień Polskiej Borówki. Należy pod opublikowanym we wtorek 19/06 o godz. 9:00 postem - zaznaczyć żółtą ikonkę WOW (taką jak na zdjęciu poniżej). Jak jeszcze? Można w komentarzu oznaczyć znajomych, można post udostępnić. Finałowe głosowanie trwa do niedzieli 24/06, do godziny 21:00.
MACIEK copy.jpg

Obchody Dnia Polskiej Borówki i otwarcie sezonu odbędą się w sobotę 30 czerwca, godzina 11:00, na Targu Śniadaniowym na Żoliborzu. To wyjątkowa okazja na spotkane wielu plantatorów i na wielką degustacje borówek! 😋 Zapraszamy na uroczyste obchody Dnia Polskiej Borówki 2018.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

MACIEJ CHROMIŃSKI na Dzień Polskiej Borówki 2018 Grafika Fb.jpg

grafika | 882 KB

Pobierz
MACIEJ CHROMIŃSKI na Dzień Polskiej Borówki 2018 Baner mailowy.jpg

grafika | 519 KB

Pobierz
MACIEJ CHROMIŃSKI na Dzień Polskiej Borówki 2018 Cover Photo.jpg

grafika | 438 KB

Pobierz
MACIEJ CHROMIŃSKI na Dzień Polskiej Borówki.jpg

grafika | 897 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.