Leon, 18 miesięcy

Kopiuj tekst

Leon, 18 miesięcy

Opublikowany

Syn Katarzyny i Grzegorza Górniak z Podlindowa, gmina Mszczonów, Mazowsze. Kandydat w wyborach dziecka, które degustacją pierwszych borówek zainauguruje sezon 2018.

Nasz synek jest bardzo pogodnym dzieckiem, często się uśmiecha lubi zabawę z innymi dziećmi, czasami jest nieśmiały.
Leon Górniak CP.jpg

Dlaczego Leon powinien wygrać? 

Będzie nam niezmiernie miło jeśli akurat Leon będzie mógł otworzyć sezon borówkowy 2018, będzie to nasz prywatny mały sukces, ponieważ właśnie z tym biznesem wiążemy naszą przyszłość.

Skąd Leon pochodzi, skąd te zdjęcia? 

Jesteśmy rodzicami Leona i Julii, lat 6. Nikt w naszej rodzinie wcześniej nie uprawiał borówki, był to pomysł i marzenie mojego męża, który w pierwszą plantację zainwestował nasze oszczędności. Ziemię dostaliśmy od mojej mamy. Z przodu działki budujemy dom, natomiast na pozostałej części są posadzone krzaki borówki. Około 1 hektara.
Leon Górniak na Dzień Polskiej Borówki 2018 (C).jpgLeon Górniak na Dzień Polskiej Borówki 2018 (B).jpgLeon Górniak na Dzień Polskiej Borówki 2018 (A).jpg
Plantacja znajduje się w miejscowości Podlindowo gmina Mszczonów. Pierwsze pół hektara posadziliśmy w 2012 roku. W 2013 dosadziliśmy kolejne pół, a w tym roku stworzyliśmy nową, młodą plantację o powierzchni 1,5 hektara. W sumie mamy więc 2,5 hektara borówki. 
Plantacja jest w gminie Mszczonów. Reprezentujemy więc Mazowsze!

Przepis na sukces rodziców Leona

Oboje z mężem uważamy, że do sukcesu dochodzi się ciężką pracą. Ważna jest również wiara w to, co chcemy osiągnąć oraz marzenia!
Uprawa borówki to całoroczny wysiłek, już w lutym/marcu, jeśli pogoda pozwoli zaczynamy przycinanie pędów. Mąż każdego dnia chodzi po plantacji i ogląda krzewy. Do wszystkiego dochodził sam, cierpliwie uczył się jak zakładać i później jak pielęgnować plantację borówki - mogę spokojnie napisać że pomimo ciężkiej pracy jest to jego fascynacja.
Leon 2.jpgLeon 3.jpg4.jpgLeon 1.jpg
Jeśli ktoś nowy odwiedza naszą plantację to zawsze zwraca uwagę na nowe przyrosty, zawsze jest ich bardzo dużo i są piękne, zdrowe i zielone.

Życzenia u progu sezonu 2018

Pozdrawiamy pozostałych kandydatów, życzymy wytrwałości w dążeniu do celu. Wszystkim rodzicom życzymy zdrowia i uśmiechu dla ich pociech! 
Plantatorom życzymy mało szkodników i owocnych zbiorów. Konsumentom borówki życzymy zdrowych i smacznych owoców z Polski!

Jak pomóc Leonowi wygrać? 

Głosowanie odbywa się na fanpage'u 1 lipca - Dzień Polskiej Borówki. Należy pod opublikowanym we wtorek 19/06 o godz. 9:00 postem - zaznaczyć czerwoną ikonkę LOVE (taką jak na zdjęciu poniżej). Jak jeszcze? Można w komentarzu oznaczyć znajomych i post udostępnić. Finałowe głosowanie trwa do niedzieli 24/06, do godziny 21:00.
LEON GÓRNIAK na Dzień Polskiej Borówki 2018 (4).jpg

Obchody Dnia Polskiej Borówki i otwarcie sezonu odbędą się w sobotę 30 czerwca, godzina 11:00, na Targu Śniadaniowym na Żoliborzu. To wyjątkowa okazja na spotkane wielu plantatorów i na wielką degustacje borówek! 😋 Zapraszamy na uroczyste obchody Dnia Polskiej Borówki 2018.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

LEON GÓRNIAK na Dzień Polskiej Borówki 2018 Grafika Fb.jpg

grafika | 769 KB

Pobierz
LEON GÓRNIAK na Dzień Polskiej Borówki 2018 Baner mailowy.jpg

grafika | 441 KB

Pobierz
LEON GÓRNIAK na Dzień Polskiej Borówki 2018 Cover Photo.jpg

grafika | 390 KB

Pobierz
LEON GÓRNIAK na Dzień Polskiej Borówki 2018.jpg

grafika | 725 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Jak zorganizować Borówkowy Weekend?

temu

Borówkowy Weekend to lokalne degustacje. Rozpoczynamy zbiory i jako branża zapraszamy na nie w całej Polsce. Umożliwiamy kosztowanie pierwszych dań, ciast, koktajli z tegorocznych borówek. W tym roku wiele wskazuje na to, że spróbujemy pierwszych borówek w większej skali.
Produkcja borówki jest bardzo naturalna

temu

Produkcja borówki jest nastawiona na współpracę z naturą, dlatego są to owoce bardzo zdrowe i smaczne. Partnerstwo z przyrodą to coś, o czym plantatorzy powinni mówić. Ten aspekt jest bardzo wartościowy dla konsumentów. Opowiedzmy o borówkach, jak 4-letniemu dziecku – tymi słowami zapraszamy do tego, by pokazywać piękne plantacje, pasję i wiedzę polskich plantatorów.
Zapraszamy na uroczyste obchody Dnia Polskiej Borówki 2018

temu

Zapraszamy na święto owocu i oryginalną uroczystość rozpoczęcia borówkowego sezonu. Sobota 30 czerwca 2018, od godziny 11:00, na Targu Śniadaniowym na Żoliborzu. 
Polacy wygrali Jagodowe Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej

temu

Jedyna taka impreza na świecie. Turniej rozegrano 15 czerwca w Nowej Wsi, w gminie Warka. O tytuł walczyli plantatorzy 4 owoców jagodowych - borówek, malin, truskawek i porzeczek. Owoców, w produkcji których należymy do światowej elity. Celem organizacji turnieju było przywołanie tego faktu i promocja aktywnego stylu życia.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.