Wybory najmłodszego plantatora - informacje dla rodziców kandydatów

Kopiuj tekst

Wybory najmłodszego plantatora - informacje dla rodziców kandydatów

Opublikowany

W czerwcu borówkowa branża wybierać będzie najmłodszego z plantatorów. Dokonana przez niego degustacja otworzy borówkowy sezon. Otrzymaliśmy 5 zgłoszeń, w następującej kolejności: Maciej Chromiński, Hanna Talaga, Konstanty Stolarz, Leon Górniak oraz Basia Milewska. W dniu 1/06 podajemy ten fakt do wiadomości.

Chcemy, żeby to była mądra i uczciwa zabawa. Chcemy pokazać Was, historie, które zsumowane opowiedzą coś o ludziach, którzy produkują te wspaniałe owoce. O wartościach, pasji, symbiozie z przyrodą, szacunku i tym wszystkim, na co zwrócicie nam uwagę. Chcemy się przy tym dobrze bawić. Warunkiem koniecznym jest transparentność całej procedury, warunkiem wystarczającym rzetelność, trzymanie się ustaleń i terminów.
Mamy 5 kandydatów, zatem zrobimy głosowanie w najpopularniejszej na Facebooku formie - wygra ten, kto będzie maił najwięcej lajków-głosów. 

Tak wyglądało głosowanie w 2017 roku. 10 miesięczni Jagódka Wichłacz 🔴 oraz Staś Pieńko 🔵 

FACEBOOK-POST-win-1.jpg
Jedyne co dziś mogłoby nam sprawić kłopot to przyporządkowanie kandydatom 5 ikonek. Powstał więc pomysł by kandydaci powalczyli o nie. Jak? Tak by ludzie te rywalizacje widzieli i co ważniejsze, by mieli na nią wpływ. Poniżej opisaliśmy, jak chcemy zadecydować kto z jaką ikonką stanie do finałowego głosowania. 
giphy.gif
Oto plan:
  • 1/06 Na fanpage’u 1 LIPCA poinformujemy o tym, że do wyborów zgłosiło się 5 kandydatów, podamy tylko imiona, nazwiska i informacje o tym, jak będą wyglądały wybory.
  • 2/06 Wyślemy do Państwa krótką ankietę. To będzie kilka pytań, które pozwolą poznać kandydata i jego borówkowe korzenie. Na podstawie Państwa odpowiedzi przygotujemy opisy dla mediów i zaproponujemy Państwu, jak mogłaby wyglądać prezentacja Waszego dziecka.
  • 5/06 Termin przesłania nam wypełnionych ankiet.
  • 7/06 Termin przesłania nam zdjęć, które pozwolą głosującym poznać i polubić dziecko i Was. Ilość zdjęć określamy w przedziale 10-20. Preferować będziemy zdjęcia robione na plantacji, w otoczeniu zieleni, czyli wszystko zgodnie z ideą borówkowej promocji plantatorów.
  • 8/06 Wyślemy do każdego z Państwa prezentacje sylwetki Waszego dziecka – tekst i zdjęcia, które zobaczą głosujący. To dzień na korekty sformułowań, kolejności zdjęć, wybór zdjęcia wiodącego itp.
  • 9/06 Termin akceptacji lub przesłania nam wszelkich sugestii, jak lepiej Was zaprezentować. Ostateczne decyzje będą po naszej stronie. 
  • 11-17/06 - etap I prezentacja kandydatów – od poniedziałku do niedzieli do 21:00. Każdemu z kandydatów zadedykujemy osobny post z linkiem do opisu i galerii zdjęć. Posty opublikujemy w poniedziałek i we wtorek, co 5 godzin, zgodnie z kolejnością zgłoszeń to wtborów. Celem etapu I jest ustalenie kolejność wyboru facebook’owej ikonki w etapie II. Decyduje sumaryczna liczba lajków pod postem. Kto będzie miał ich najwięcej ten pierwszy wybierze dla siebie ikonkę, z którą powalczy o nagrodę główną – prawo do otwarcia sezonu. Kandydat z drugim wynikiem, będzie wybierał jako drugi itd.
  • 18/06 Możliwość wzbogacenia lub wymiany galerii zdjęć. Możliwość wskazana nam zdjęcia, które pokażemy na grafice finałowego głosowania. Możliwość przekazania nam treści (treść i zdjęcie) specjalnego posta, który opublikujemy w tygodniu głosowana. Będziemy je publikować rano, od wtorku do piątku. W kolejności odwrotnej do ilości punktów uzyskanych w etapie I.
  • 19-24/06 - etap II finałowe głosowanie – od wtorku do niedzieli do godziny 21:00. Klasyczne głosowane przy użyciu ikonek Facebooka. 5 kandydatów, 5 ikonek, kto ma więcej, ten wygrywa.
  • 30/06 Spotkanie i uroczyste otwarcie sezonu w Warszawie na Targu Śniadaniowym. Zapraszamy Was już teraz, po to by pogratulować sobie, podziękować za mądrą zabawę, żeby się spotkać i całej Polsce pokazać, że borówki dajemy swoim skarbom. Gwarantujemy wspólne zdjęcia i niespodziankę.
Jesteśmy w kontakcie ze wszystkim rodzicami. Wspólne zadbamy o realizacje tego planu. Wybory zapowiadają się bardzo ciekawe dla uczestników i tych, którzy nas będą oglądać. Fakt reprezentowania branży daje niezwykłe poczucie satysfakcji. Gratulujemy już teraz rodzicom. Wszystkich zapraszamy do promocji walorów zdrowotnych borówki i borówkowych wyborów. Będziemy je na bieżąco relacjonować na fanpage'u 1 lipca - Dzień Polskiej Borówki.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Razem możemy więcej

temu

Plantatorzy borówki mogą być wzorem. Wspólne działanie producentów to dziś podstawa wszelkiej działalności. Branżowym koordynatorem wielu projektów jest Fundacja Promocji Polskiej Borówki. Wspólnie, razem, możemy więcej niż pojedynczo – Fundacja pokazuje, że współpraca jest możliwa i angażuje w nią kolejnych producentów. Fundacja powstała w 2017 roku aby rozwijać inicjatywę plantatorów, w szczególności zadania edukacyjne mające przybliżyć zdrowotne walory borówki i sukces branży, której udało się stworzyć modę na polską borówkę.
Spotkanie przedsezonowe

temu

Spotkanie przedsezonowe na plantacji borówki Angeliki i Rafała Krzyżanowskich w Nowej Wsi w powiecie grójeckim.
Zapraszamy na Jagodowe Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej

temu

Turniej zostanie rozegrany w piątek 15 czerwca 2018 w Nowej Wsi, powiat grójecki. Zapraszamy od godziny 12:00 na boisku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi, w powiecie grójeckim, w gminie Warka. Owoce jagodowe są bardzo polskie. Ich produkcja jest charakterystyczna dla naszego klimatu. Polscy producenci należą do światowych liderów. Po raz pierwszy ta jagodowa elita zagra razem. Zagrają 4 reprezentacje plantatorów: malin, truskawek, porzeczek i borówek. Wszystko w ramach promocji tych małych, wielkich owoców i aktywnego stylu życia.
10 walorów zdrowotnych borówki

temu

Borówka jest słodka, jest smaczna i ma niewiele kalorii, ale przede wszystkim jest niezwykle odżywcza. To prawdziwy super owoc do zadań specjalnych.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.