Banery mailowe

Banery mailowe

Opublikowany

Banery promujące kampanię LATO z BORÓWKAMI, 10 zdrowotnych właściwości borówek, 1 LIPCA – Dzień Polskiej Borówki, idee odliczania, nowe LICZNIKI i KOSZULKI edycji 2018. Na końcu banery, które promują każdy z materiałów filmowych jakie opublikowaliśmy.

Wszystkie w jednym miejscu – „Banery mailowe promujące 1 LIPCA i linkujące do FILMÓW”. Bardzo łatwo możecie wybrać i ściągnąć banery. Przypięte do naszych mail znacząco zwiększą zasięg promocji. 10-12 mail dziennie x 3 miesiące x tylko 900 uczestników Konferencji Borówkowej, liczyliśmy to nie raz, to milion komunikatów. Korzystajcie!

Banery promujące kampanię LATO z BORÓWKAMI

Lato, nawet więcej niż lipiec. W tym roku po raz pierwszy działania będą prowadzone przez cały sezon. W czerwcu wybierać będziemy najmłodszego z plantatorów. Dokonana przez niego degustacja otworzy borówkowy sezon. W lipcu kosztować i edukować, w sierpniu chłodzić i szukać tych, którzy do tej pory nie spróbowali tegorocznych borówek. Więcej o kampanii w materiale pt. „Lato z borówkami” – informacje o kampanii”. To LATO możecie promować codziennie w swojej poczcie. Banery do pobrana tutaj.
LATO z BORÓWKAMI (2).jpg

Banery promujące 10 zdrowotnych właściwości borówek

Duża sprawa. Mamy jako branża pełne kompendium walorów, na bazie najbardziej wiarygodnych i najczęściej cytowanych na świecie publikacji naukowych. Przeczytajcie tekst pt. „10 zdrowotnych właściwości borówek”. Promujcie go udostępniając. Możecie też promować go w swojej poczcie przy pomocy tego typu banerów. Do pobrana tutaj.
10 walorów zdrowotnych borówki 2018 (1).jpg

Dzień Polskiej Borówki, idea odliczania i nowe LICZNIKI

Nasze święto i początek zbiorów. Mamy trzy liczniki. Dwa poziome (750 x 200, 600 x 150) i pionowy (300 x 700). Informacja na temat instalacji w materiale pt. LICZNIKI. Możecie też promować odliczanie umieszczając w swojej poczcie tego typu banery. Można wybrać spośród kilkunastu. Wystarczy jedno kliknięcie - tutaj.
1 LIPCA Dzień Polskiej Borówki 2018 (4).jpg
1 LIPCA Dzień Polskiej Borówki 2018 (2).jpg
NOWE LICZNIKI 2018 (1).jpg
NOWE LICZNIKI 2018 (5).jpg
NOWE LICZNIKI 2018 (16).jpg
NOWE LICZNIKI 2018 (12).jpg

KOSZULKI edycji 2018

KOSZULKI to sposób pokazania naszej integralności. Narzędzie realizacji naszych celów. One zbliżają nas do siebie, ułatwiają widzieć branżę, zamiast grona wolnych strzelców. W nich odliczamy i w nich będziemy celebrować otwarcie sezonu 2018. Zobaczy to cała Polska i świat. Bądź częścią sukcesu polskiej borówki. Kup już dziś borówkową KOSZULKĘ i ciesz się nią przez cały sezon! 8 argumentów za tym by kupić ją już dziś w materiale pt. KOSZULKI. Tu dodajemy jeszcze możliwość promowania ich przy pomocy tego typu banerów. Do ściągnięcia - tutaj.
NOWE KOSZULKI 1 LIPCA 2018 (1).jpg
NOWE KOSZULKI 1 LIPCA 2018 (4).jpg

Materiały filmowe

Nowość! Banery promują każdy z materiałów filmowych jakie opublikowaliśmy. Najpopularniejsze przekroczyły już 100 udostępnień. Polskość, bliskość natury, to, że produkcja jest wymagająca – mamy i możemy promować. Większość z tych materiałów tysiące ludzi obejrzało już na Facebook’u. Cześć wciskała w fotel, niektóre dźwięczą w uszach do tej pory. Możemy je wykorzystywać. Nagraliśmy je na kanale YouTube - Dzień Polskiej Borówki. Możesz je promować w swojej poczcie przy pomocy tego typu banerów. Do ściągnięcia - tutaj.
Promocja owocu przez plantatora.jpg
Dlaczego powinniśmy promować owoce jagodowe.jpg
Borówka w świadomości konsumenckiej.jpg
Chcą rozwijać produkcję musimy edukować.jpg
Opowiedzcie o borówkach!.jpg
Minutę zajmie wybranie jednego BANERU i wklejenie go do stopki mailowej, w programie pocztowym. Pasują do nas, bo jesteśmy ludźmi zaangażowanymi w kreowanie opinii o swoim produkcie i rozszerzanie rozmiarów jagodowej półki. Jak się nie ma milionów milowe kroki stawiać trzeba mailowymi banerami. Zróbmy to! – teraz tutaj!

Inspiracja: INSPIRE smarter branding

Opracowanie sfinansowano ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw w ramach realizacji przez Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw kampanii „Lato z borówkami”.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.