KOSZULKI

KOSZULKI

Opublikowany

Borówkowe KOSZULKI – energia nowego sezonu i wizytówka współpracy producentów. Ubrani w nie pokazujemy plantacje oraz kolejne etapy przygotowań. W nich odliczamy i w nich będziemy celebrować otwarcie sezonu 2018. Zobaczy to cała Polska i świat. Bądź częścią sukcesu polskiej borówki. Kup już dziś borówkową KOSZULKĘ i ciesz się nią przez cały sezon!

Wykorzystujemy wszystko co dało sukces w roku 2016 i 2017. KOSZULKI to sposób pokazania naszej integralności. Pomagają w edukacji i zbliżają nas do siebie. Ułatwiają widzieć branżę, zamiast grona wolnych strzelców. To nasza identyfikacja. Zapraszamy wszystkich, którzy widzą w 1 LIPCA sens i powoli doceniają determinację. Mówimy jasno: to KOSZULKA-cegiełka. Dobrze się w niej chodzi, ale też dobrze śpi.
PROMOCJA-KOSZULEK copy 2-sklep-.jpg
Nie musisz angażować swojego czasu, ale jeśli uważasz, że to akcja, która potrzebna jest naszej branży – KUP KOSZUKLI. Kliknij teraz na sklep.jagodnik.pl  
Ich biel podbija jakość tego co robimy. Świetnie prezentują się na tle zieleni i błękitu nieba. Pokazują naszą energię i otwartość.
PROMOCJA-KOSZULEK_8-2018-.jpgPROMOCJA-KOSZULEK_5-2018-.jpgPROMOCJA-KOSZULEK_7-2018-.jpgPROMOCJA-KOSZULEK-2018-.jpgPROMOCJA-KOSZULEK_1-2018-.jpg

Dlaczego warto kupić KOSZULKI już dziś? 

1. Dziś zakupione KOSZULKI zwrócą uwagę na zbliżającą się datę rozpoczęcia sezonu. Wiele razy usłyszcie: co to za fajna KOSZULKA?
2. Dziś są świetnym prezentem dla współpracowników i kontrahentów.
3. Kup je dla swoich bliskich. Kup i rozmawiajcie o tym. Są wesołym pretekstem do poruszenia całkiem przecież poważnych tematów.
4. Jeśli kupować to po to by w nich chodzić. Po co czekać do lata.
5. W maju, czerwcu, dzieciaki zrobią w nich furorę w szkole.
6. Dziś możesz to zrobić w sklepie na jagodnik.pl w 3 minuty. W LIPCU, kiedy zacznie się zbiór, nie znajdziesz na to czasu, nie będziesz wiedział jak się nazywasz [argument czytelny dla plantatorów].
7. Wiele wysiłku wkładasz. Odrobina przyjemności Ci się należy.
9. Dziś mamy pełną rozmiarówkę. Po 20/06 może brakować niektórych rozmiarów. 
PROMOCJA-KOSZULEK copy 5.jpgPROMOCJA-KOSZULEK copy 4.jpgPROMOCJA-KOSZULEK copy 8.jpgPROMOCJA-KOSZULEK copy 6.jpgPROMOCJA-KOSZULEK copy 7.jpg
Mamy męskie, damskie i dla naszych dzieciaków. Mamy też body dla najmłodszych, je drukujemy pod zajmowania. W przypadku zainteresowana można je zamówić pod numerem tel. 606 717 271. To wszystko jest bardzo klarownie opisane na sklep.jagodnik.pl
Po 3 latach wszyscy już czują czym jest spójność wizualna borówkowej promocji. Zaprojektowana i potem konsekwentnie egzekwowana identyfikacja wizualna. Wiemy jak ważny jest zmysł wzroku. W naszych działaniach projektowaliśmy kadr – to co ludzie mają widzieć. To dlatego wszystko jest takie spójne. Wszystkie bannery na facebooku, flagi, balony, etykiety opakowań. Cały fanpage ma swój styl, klimat i kolory. To dlatego jako branża mamy własne KOSZULKI. I dlatego 1 LIPCA tak efektywnie buduje nam wizerunek. Buduj go i Ty. Kup KOSZULKĘ teraz!
Więcej zdjęć w nowych KOSZULKACH edycji 2018 w galeriach w PRESS KIT

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.